Dovolená za každého počasí ...

Ubytování v Hradci Králové

Hotel Grand ****

Adresa Čs. Armády 295, 50003 Hradec Králové
Od centra 20 m
Cena od 1 490 Kč

Hotel se nachází v samém centru města Hradce Králové, na pomezí historické a moderní části. Hotel je nově zrekonstruován a nabízí komplexní služby v oblasti ubytování bed and breakfast, pořádání konferencí, kongresů, školení, seminářů a obchodních setkání, kterým hotel zajišťuje i stravování.

Hotel Alessandria ***

Adresa Třída SNP 733, 50003 Hradec Králové
Od centra 1.50 km
Cena od 1 200 Kč

Hotel Alessandria nabízí vše pod jednou střechou – ubytovací kapacitu až pro 230 osob ve zrekonstruovaných pokojích, stejně jako zázemí pro pořádání kongresů a konferencí až pro 530 osob. Náš nově otevřený kongresový sál až pro 295 osob je nejnovější a nejmodernější kongresový sál v Hradci Králové.

Hotel Černigov***

Adresa Riegrovo náměstí 1494, 50002 Hradec Králové
Od centra 100 m
Cena od 1 200 Kč

Hotel Černigov je důležitým místem pro konference a obchodní setkání s možností ubytování a výbornou dopravní dostupností.

Nachází se v bezprostřední blízkosti vlakového a autobusového nádraží a zároveň v pěší vzdálenosti do historického centra města Hradec Králové.

Hotel Stadion***

Adresa Komenského 1214, 50003 Hradec Králové
Od centra 50 m
Cena od 800 Kč

Hotel Stadion se nachází v komplexu Zimního stadionu nedaleko soutoku řek Labe a Orlice, v blízkosti historického centra Hradce Králové.

Nabízí pohodlné ubytování poblíž městských sadů. Je využíván sportovci, účastníky akcí, turisty i pracovníky, kteří hledají pohodlné ubytování v centru Hradce Králové s možností parkování.

Hotel Nové Adalbertinum***

Adresa Velké náměstí 32, 50003 Hradec Králové
Od centra 0 m
Cena od 1 150 Kč

Barokní třípatrová budova se dvěma nádvořími, bývalá jezuitská kolej, vybudována podle projektu Ignáce Bayera na místě 11 zbořených domů. Po zrušení jezuitského řádu přešla budova do užívání armády. Po letech chátrání objekt připadl opět církvi, která ho zcela rekonstruovala.

Hotel Nové Adalbertinum nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v centru Hradce Králové ve 34 vybavených pokojích; dále konferenční prostory pro kongresy, školení, semináře či společenské akce, plesy, rauty, firemní prezentace, atd. včetně zajištění ubytování, kongresové techniky a profesionálních cateringových a gastronomických služeb.

EA Hotel Tereziánský dvůr****

Adresa Jana Koziny 336, 500 00 Hradec Králové
Od centra 100 m
Cena od 1 850 Kč

Moderní hotelový komplex, který se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra Hradce Králové. Hotel poskytuje luxusní ubytování v elegantní historické budově, která disponuje klimatizovanými pokoji s nadstandardním pohodlím. Součástí tohoto královéhradeckého čtyřhvězdičkového hotelu je restaurace, lobby bar a wellness centrum.

Hotel "Pod Věží" ****

Adresa Velké Náměstí 165, 500 03 Hradec Králové
Od centra 0 m
Cena od 1 350 Kč

Hotel Vacek „Pod Věží“ se nachází v historické části metropole Východních Čech, pod Bílou Věží na Velkém náměstí v Hradci Králové. Nabízíme příjemné ubytování v rodinném hotelu v Hradci Králové. Součástí hotelu je restaurace s letní zahrádkou, salonek pro 30 osob s terasou, dobový salonek pro max. 14 osob, konferenční prostory s veškerým technickým zázemím a parkoviště pro hosty hotelu v uzamykatelném dvo­ře.

Penzion Holata ***

Adresa K Labi 627/9A, 500 11 Hradec Králové
Od centra 2.90 km
Cena od 1 200 Kč

Pension Holata ***Superior se nachází v těsné blízkosti královéhradecké fakultní nemocnice a během několika minut se též dostanete vozem do historického centra města.

Hotel U České koruny***

Adresa Tomkova 180, Hradec Králové
Od centra 0 m
Cena od 1 290 Kč

Hotel U České koruny

Hotel U České koruny nabízí ubytování hotelového typu v krásném prostředí historické budovy v samotném starém centru Hradce Králové, jen 100 metrů od Velkého náměstí. Ubytování nabízíme ve dvou různých budovách, tedy v původní historické budově hotelu a v přístavbě, řešené modernějším stylem. K dispozici je 16 útulných hotelových pokojů a malých apartmánků. Nabízíme klasické hotelové ubytování již od jedné noci s možností i dlouhodobých pobytů.

Penzion Uno ***

Adresa Pražská 589, 500 04 Hradec Králové
Od centra 2.80 km
Cena od 1 090 Kč

Penzion UNO najdete v Hradci Králové u příjezdové cesty od Prahy. Nabízí pohodlí tříhvězdičkového penzionu s rodinnou atmosférou. Součástí je restaurace, Wi-Fi zdarma, neplacené soukromé parkoviště a letní terasa s grilem.

Hotel Okresní dům ****

Adresa Palackého 409, 50003 Hradec Králové
Od centra 0 m
Cena od 1 420 Kč

Autorem tohoto domu je architekt Jan Kotěra ( 1871 – 1923), zakladatel české moderní architektury, profesor VŠUP a AVU a předseda SVU Mánes. Stavba je prvotřídní ukázkou jeho ranné secesní tvorby. Na výzdobě se podíleli Jan Preisler, Stanislav Sucharda a Celda Klouček. Iniciátorem této stavby byl starosta Hradce Králové František Ulrich, který s Kotěrou spolupracoval i na dalších hradeckých stavbách, především na městském muzeu. Okresní Dům je jednou z nejvýznamnějších památek moderní architektury na našem území.

Hotel u Královny Elišky ****

Adresa Malé náměstí 117, 50003 Hradec Králové
Od centra 0 m
Cena od 1 800 Kč

Hotel U Královny Elišky nabízí příjemné ubytování v historickém centru Hradce Králové.

Hotel najdete v klidné historické části na Malém náměstí, je umístěn v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století. Při rekonstrukci budov byly zachovány původní sklepy i klenbové stropy. V domě, kde se dnes nachází oblíbený hotel, žil v době svých studií spisovatel Karel Čapek, jehož pamětní deska je umístěná u vchodu do hotelu.

Hotel U Královny Elišky Hradec Králové poskytuje kvalitní ubytování jak obchodní, tak turistické klientele, rodinám s dětmi a menším skupinám. Nabízíme nejlepší ubytování v Hradci Králové.

Penzion Černý kůň ****

Adresa Pražská 88/77
Od centra 3 km
Cena od 1 095 Kč

Rodinný penzion Černý kůň z kategorie *** poskytuje krásné ubytování v klidné části Hradce Králové se snadným a rychlým přístupem do centra města.

Penzion Amátka ***

Adresa Malé náměstí 120/13
Od centra 0 m
Cena od 650 Kč

Penzion Amátka se nachází v samém historickém srdci Hradce Králové, na Malém náměstí. Nalezneme jej v domě s bohatou historií. V roce 1842 si zde čtyři místnosti pronajal Václav František Červený, který tu zřídil výrobu hudebních nástrojů. Jediná tovární výroba, která již od samého počátku prosperovala a v krátké době si získala světovou pověst, probíhala právě v továrně V. F. Červeného a zaměřila se na dechové hudební nástroje. Vnukem Václava Františka Červeného byl právník a zakladatel slavného kabaretu Červená sedma Jiří Červený. Světových úspěchů dosáhla po V. F. Červeném i jeho pravnučka, operní pěvkyně Soňa Červená, čestná občanka města Hradce Králové.

Zděná Bouda***

Adresa Hradečnice 633/1, Hradec Králové
Od centra 4 km
Cena od 890 Kč

Penzion a restaurace Zděná Bouda je situován na okraji lesa v Hradci Králové, v městské části Malšovice. Penzion a restaurace poskytuje pohodlné ubytování, příjemné stravování a také místo k odpočinku a relaxaci.

Hnízdo snů***

Adresa Úzká 208, Hradec Králové
Od centra 0 m
Cena od 1 400 Kč

Hnízdo snů je útulný a moderně zařízený penzion, který stojí přímo v centru Hradce Králové. Hnízdo snů pravidelně pořádá různé společenské, kulturní a hudební akce, které skvěle zpestří vás pobyt v Hradci Králové.

Harmony Hall**

Adresa Všehrdova 291/13, Hradec Králové
Od centra 1.50 km
Cena od 900 Kč

Penzion se nachází v klidném prostředí centra Hradce Králové, ale přitom jen cca 7 minut pěší chůze od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Ubytování je realizováno v rekonstruovaném rodinném domku s malou zahradou, s možností venkovního posezení a s využitím zahradního grilu.

Dům je situován na velmi dobrém strategickém místě se snadnou dostupností stravovacích a nákupních zařízení.

Boromeum residence

Adresa Špitálská 183, Hradec Králové
Od centra 4 km
Cena od 1 560 Kč

Hotel Boromeum residence nabízí ubytování v komfortně a moderně vybavených apartmánech v centru Hradce Králové v jeho historické části, 100 m od Velkého náměstí. Ubytování nabízíme ve 3 typech apartmánů s jedním až čtyřmi lůžky. V hotelu je možné se ubytovat od jednoho dne a délka pobytu není omezena, delší pobyty jsou cenově zvýhodněny.

Penzion Lena***

Adresa Bratří Štefanů 1113/39a, Hradec Králové
Od centra 3.20 km
Cena od 890 Kč

Penzion Lena se nachází v Hradci Králové, 1,5 km od fotbalového stadionu Hradci Králové a nabízí grilování a výhled do zahrady. Bezplatné parkování je k dispozici na místě.

Penzion Petr***

Adresa Ječná 125, Hradec Králové
Od centra 3.50 km
Cena od 1 000 Kč

Penzion Petr nabízí 4 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Celková kapacita při využití přistýlek je 14 lůžek.

Penzion Pupendo***

Adresa S. K. Neumanna 487/7, Hradec Králové
Od centra 1.80 km
Cena od 800 Kč

Penzion Pupendo je umístěn přímo v centru krásného města Hradec Králové a nabízí levné ubytování. Disponuje útulnými apartmány a veškerou občanskou vybaveností – v blízkém okolí se nachází pošta, směnárna, autobusové i vlakové nádraží, taxi služby, obchodní dům či pobočky telefonních operátorů a bank. V penzionu je k dispozici zasedací místnost a v suterénu je provozována internetová kavárna. Poznejte jedinečnou architekturu města Hradec Králové a dopřejte si pohodlné a zároveň levné ubytování, které tento penzion nabízí!

Penzion Nad Oborou***

Adresa Nad Oborou 5, Hradec Králové
Od centra 2.30 km
Cena od 1 010 Kč

Klid a soukromí spojené s komfortem Vám po celý rok zaručuje penzion Nad Oborou, ležící nedaleko historického jadra města Hradec Králové. Tento původní statek z 19. století byl velmi pečlivě zrekonstruován a vytváří širokou nabídku ubytování k naprosté spokojenosti svých klientů.

Smetanův Statek***

Adresa Klacovská 50, Hradec Králové - Svobodné dvory
Od centra 7 km
Cena od 750 Kč

Ubytování v rodinném pensionu Smetanův statek nabízí příjemnou rodinnou atmosféru sídla spojenou s komfortním moderním ubytováním, a to vše vzdáleno pouhých 7 km od historického centra města Hradec Králové.