Dovolená za každého počasí ...

Ubytování v Hradci Králové

Hotel Grand ****

Adresa Čs. Armády 295, 50003 Hradec Králové
Od centra 20 m
Cena od 1 490 Kč

Hotel se nachází v samém centru města Hradce Králové, na pomezí historické a moderní části. Hotel je nově zrekonstruován a nabízí komplexní služby v oblasti ubytování bed and breakfast, pořádání konferencí, kongresů, školení, seminářů a obchodních setkání, kterým hotel zajišťuje i stravování.

Hotel Alessandria ***

Adresa Třída SNP 733, 50003 Hradec Králové
Od centra 1.50 km
Cena od 1 200 Kč

Hotel Alessandria nabízí vše pod jednou střechou – ubytovací kapacitu až pro 230 osob ve zrekonstruovaných pokojích, stejně jako zázemí pro pořádání kongresů a konferencí až pro 530 osob. Náš nově otevřený kongresový sál až pro 295 osob je nejnovější a nejmodernější kongresový sál v Hradci Králové.

Hotel Černigov***

Adresa Riegrovo náměstí 1494, 50002 Hradec Králové
Od centra 100 m
Cena od 1 200 Kč

Hotel Černigov je důležitým místem pro konference a obchodní setkání s možností ubytování a výbornou dopravní dostupností.

Nachází se v bezprostřední blízkosti vlakového a autobusového nádraží a zároveň v pěší vzdálenosti do historického centra města Hradec Králové.

Hotel Nové Adalbertinum***

Adresa Velké náměstí 32, 50003 Hradec Králové
Od centra 0 m
Cena od 1 150 Kč

Barokní třípatrová budova se dvěma nádvořími, bývalá jezuitská kolej, vybudována podle projektu Ignáce Bayera na místě 11 zbořených domů. Po zrušení jezuitského řádu přešla budova do užívání armády. Po letech chátrání objekt připadl opět církvi, která ho zcela rekonstruovala.

Hotel Nové Adalbertinum nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v centru Hradce Králové ve 34 vybavených pokojích; dále konferenční prostory pro kongresy, školení, semináře či společenské akce, plesy, rauty, firemní prezentace, atd. včetně zajištění ubytování, kongresové techniky a profesionálních cateringových a gastronomických služeb.

Hotel Stadion***

Adresa Komenského 1214, 50003 Hradec Králové
Od centra 50 m
Cena od 800 Kč

Hotel Stadion se nachází v komplexu Zimního stadionu nedaleko soutoku řek Labe a Orlice, v blízkosti historického centra Hradce Králové.

Nabízí pohodlné ubytování poblíž městských sadů. Je využíván sportovci, účastníky akcí, turisty i pracovníky, kteří hledají pohodlné ubytování v centru Hradce Králové s možností parkování.

EA Hotel Tereziánský dvůr****

Adresa Jana Koziny 336, 500 00 Hradec Králové
Od centra 100 m
Cena od 1 850 Kč

Moderní hotelový komplex, který se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra Hradce Králové. Hotel poskytuje luxusní ubytování v elegantní historické budově, která disponuje klimatizovanými pokoji s nadstandardním pohodlím. Součástí tohoto královéhradeckého čtyřhvězdičkového hotelu je restaurace, lobby bar a wellness centrum.

Hotel Vacek " Pod Věží " ****

Adresa Velké Náměstí 165, 500 03 Hradec Králové
Od centra 0 m
Cena od 1 350 Kč

Hotel Vacek „Pod Věží“ se nachází v historické části metropole Východních Čech, pod Bílou Věží na Velkém náměstí v Hradci Králové. Nabízíme příjemné ubytování v rodinném hotelu v Hradci Králové. Součástí hotelu je restaurace s letní zahrádkou, salonek pro 30 osob s terasou, dobový salonek pro max. 14 osob, konferenční prostory s veškerým technickým zázemím a parkoviště pro hosty hotelu v uzamykatelném dvo­ře.

Penzion Holata ***

Adresa K Labi 627/9A, 500 11 Hradec Králové
Od centra 2.90 km
Cena od 1 200 Kč

Pension Holata ***Superior se nachází v těsné blízkosti královéhradecké fakultní nemocnice a během několika minut se též dostanete vozem do historického centra města.

Penzion Uno ***

Adresa Pražská 589, 500 04 Hradec Králové
Od centra 2.80 km
Cena od 1 090 Kč

Penzion UNO najdete v Hradci Králové u příjezdové cesty od Prahy. Nabízí pohodlí tříhvězdičkového penzionu s rodinnou atmosférou. Součástí je restaurace, Wi-Fi zdarma, neplacené soukromé parkoviště a letní terasa s grilem.