Dovolená za každého počasí ...


Hradec Králové | Chlumec nad Cidlinou | Nový Bydžov | Hrádek | Bojiště 1866 | Smiřice | Třebechovice

Zahájení projektu

Dne 16. srpna 2006 se turisté, návštěvníci z krajin blízkých i dalekých a obyvatelé města poprvé seznámili s výsledky více než půlroční společné práce Statutárnímho města Hradec Králové a cestovní kanceláře B&K TOUR.
Pod taktovkou náměstka primátora Ing. Martina Soukupa a ředitele cestovní kanceláře Michala Moravce proběhlo slavnostní odhalení informačních tabulí s informacemi o významných atraktivitách turistické oblasti Hradecko.
Za doprovodu podmanivých tónů kapely Zelená sedma se návštěvníci nalodili na palubu hradeckých parníčků, prohlédli si hradecká nábřeží i nový katalog Hradecka. Záběry z povedeného letního dopoledne si zde můžete prohlédnout

Katalog významných turistických atraktivit na Hradecku si můžete vyzvednout v kterémkoliv informačním centru. V případě zájmu o větší množství infokatalogu nás kontaktujte na hradecko@bktour.cz nebo v IC SNP 699 v Hradci Králové.

Napsali o nás

Na zajímavosti lákají tabule
Na Královéhradecku vznikla síť informačních tabulí upozorňujících zájemce na místní atraktivity.
V Hradci Králové, Chlumci nad Cidlinou, v Novém Bydžově, u zámku Hrádku u Nechanic, na Chlumu, ve Smiřicích, ale i v Třebechovicích pod Orebem a poblíž krňovického skanzenu - tam všude od nynějška turisté naleznou nové informační cedule.... celý článek (.jpg cca 190 kB)
MF Dnes, 17.8.2006

Turisty přilákají společně
Obce Hradecka nabízejí hostům ucelený program návštěvy regionu.
Nová tabule na labském nábřeží je jeden z výsledků společného úsilí města a obcí. Podobných je v okrese třináct. Zbytečně netříštit síly a turisty si nepřetahovat, nýbrž si je předávat - tak by se velmi laicky dal shrnout cíl Systému vzájemné propagace turistické oblsati Hradecko.... celý článek (.jpg cca 435 kB)
Hradecké noviny, 17.8.2006

O firmě B & K Tour

Cestovní kancelář B&K Tour již více než 20 let nabízí hotely a apartmány v Chorvatsku, apartmány v Itálii a ubytování v chatách a chalupách v České republice (nejoblíbenější jsou chaty a chalupy s bazénem) a ubytování na Slovensku.

B&K Tour provozuje vlastní rekreační areály:

Hitem zimní nabídky je ubytování Harrachov a apartmány Horní Mísečky.

Nejen pro skupiny, zájmové i sportovní organizace nebo klienty, hledající dovolenou u moře nabízí:

Obě destinace jsou vhodné pro pořádání táborů pro děti u moře, školní zájezdy, taneční skupiny a jiné kolektivy.

B&K Tour doporučuje ubytování Šumava, chaty a chalupy Jižní Čechy nebo apartmány Makarská riviéra.

Systém vzájemné propagace atraktivit turistické oblasti Hradecko
leták Hradecka ke stažení (.pdf cca 230 kB)

Podrobnosti o projektu


Projekt je podporován Královéhradeckým krajem.